MARSYL - meble na wymiar MARSYL - meble na wymiar  

O firmie

Jesteśmy wszechstronną firmą zajmującą się projektowaniem, wizualizacją, wykonaniem i dostawą mebli do klienta. Oferujemy najnowsze trendy dla Twojego domu, we współczesnym wzornictwie i po przystępnych cenach. Dzięki unikalnej stylistyce oraz różnorodności oferowanych przez Nas materiałów, wykonujemy meble na wymiar w dowolnej aranżacji. Zaspokajamy gusta diametralnie się od siebie różniące i zaspokajamy każde wymagania klienta . Naszym głównym produktem są meble kuchenne, pokojowe, a także biurowe, hotelowe, do aptek, szkół i salonów samochodowych. Ponadto z powodzeniem wykonujemy różnego typu szafy, garderoby i nietypowe zabudowy. 

Zapewniamy transport i montaż elementów mebli w cały moduł. Już nie musisz prosić sąsiada żeby zmontował elementy mebli w całość, nasza firma zrobi to za Ciebie. Firma oferuje też zamontowanie mebli w twoim domu w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

 

 

MARSYL - meble na wymiar skupia się na doskonałej jakości pracy, unikalnym designie oraz dużej różnorodności materiałów i kolorystyce. Kuchnie Twoich marzeń wyposażymy dokładnie tak, jak chcesz.

 

Zdarza się, że kuchnia jest bardzo mała, nieustawna lub ogranicza wasz budżet.  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy przy projektowaniu i realizacji kuchni pozwala na pokonanie wszystkich przeszkód. Pomagamy stworzyć idealną kuchnię przy występujących różnego rodzaju utrudnieniach.
Podczas rozmów z inwestorem, użytkownikiem kuchni uzgadniamy priorytety, by następnie stworzyć projekt najbardziej dopasowany do istniejących wytycznych i zrealizować go według projektu. Naszym celem jest  kuchnia oryginalna, unikalna i niepowtarzalna. Będąc producentem mebli na wymiar możemy pozwolić sobie na mebel nietypowy, tzn. o różnych wymiarach.

 

Aby obejrzeć nasze realizacje, wejdź do naszej galerii zdjęć lub zadzwoń i umów się na spotkanie.

WŁAŚCICIEL FIRMY

Sylwia Marczak

 

Telefon: 507 831 657

e-mail: biurosmarsyl@wp.pl

Marsyl – meble na wymiar

E-mail: biurosmarsyl@wp.pl

kontakt telefoniczny od 8:00 do 16:00

 

Aktualności